Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vak Bottyán mennyire kemény...

A Vak Bottyán mennyire kemény ? Azt hallottam hogy nagyon jó suli.

Figyelt kérdés

2022. szept. 25. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keménynek nem nevezném és vannak tőle sokkal jobb sulik. Inkább a gyengébb sulik közé sorolnám. Gyöngyösön a futottak még kategóriába tartozik.
2022. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azért tervezem ezt a sulit mert legközelebb van és van közgazdaság , egyetemre mikor megyek tervem az hogy közgazdaságra vagy politikologiára megyek . Nagykoromba politikával tervezek foglalkozni ezért választom már most a közgazdaságot
2022. szept. 25. 10:55
 3/3 anonim válasza:
100%

Hali! Végzős vagyok a vbj-ben éppen.


Nem nevezném rossz iskolának, van egy két érdekes alak a tanárok között, de amúgy nagyon kedvelhetőek! Ha látják hogy tanulsz és érdekel amit ott tanítgatnak akkor nem lesz senkivel sem rossz viszonyod.

Arról nem is beszélve, hogy idén ti már 5 éves képzést kaptok, azt hiszem ösztöndíjjal. Egyetemen nagy előny lehet a technikusi papír :)


Remélem jól sikerül/sikerült a felvételid!

2023. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!