Miskolc Berze(??) sos

Figyelt kérdés
Milyen átlaggal vesznek fel és hány pontos felvételi kell?
2022. szept. 25. 17:22
 1/3 anonim válasza:
Attól függ melyik szakra, és ez azért évente változik. Tavaly előtt a fiam a kereskedelem kivételével minden szakra jelentkezett. 45 pontot vitt, központit elsz.rta 52 lett,és max pontot (25) kapott az angol szóbelin. Így az ideiglenes listán német turisztikán első 5-ben volt, angol turisztikán huszonvalahanyadik, német gazd. -on harmincx-edik, angol gazd-ra nem emlékszem, de ott elég hátul volt.Szerintem a első 3-on tuti benn lett volna, de rangsorban előrébb lévő suliba felvették.
2022. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudni első sorban, hogy milyen szakot nézegettél ott.

Nem kell 5-ös átlag, és max pontos felvételi, nyugi. 4,4 körül már szerintem van esélyed, meg kell egy jó felvételi, és nyert ügyed van. Nekem volt kollégám ott végzett, és nem egy zseni, hidd el, értelmes, de nem lett belőle sem agysebész, szóval biztos nem kell brutális követelményeknek megfelelni, pláne hogy mesélt is, hogy milyenek a diákok.

Egyébként azt mondta ő szerette, jó volt oda járni.

2022. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás menedzsment pénzügy
2022. szept. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!