Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Leöwey Klára Gimnáziumró...

Pécsi Leöwey Klára Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Oda szeretne menni a fiam jövőre, biosz-kémia szakra, mert orvos szeretne lenni. Milyenek a tanárok, diáktársak (ez nyilván osztálytól függ), mekkora követelmények vannak? Úgy értem, teljesíthető, de azért tanulni kell sokat? Minden érdekel bennünket. Aki ott tanul/tanult írjon!

2022. szept. 26. 14:04
 1/4 anonim válasza:
Én idén lettem a mat-infos a Leőweyben. A tanárok egyelőre kedvesek bár nyilván nem az összes tanárt ismerem. Nyilván többet kell tanulni mint az általánosban, de szerintem nem vészes. Bőven a teljesíthető kategórian belül van(egyelőre:DD).
2022. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom oda mész e nyílt napra,de ha igen írj.Oda jelentkezek majd valószínűleg
2022. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
47%

Tele van alter emberekkel. Van olyan ismerősöm aki durván gyenge felvételit írt, de felvették, mivel módosabb családból jött és szülők tettek az ügy érdekében. Egy barátom mesélte, hogy volt, hogy kínálták füves cigivel. Nekem nem szimpatikus az iskola, ráadásul a Szent István téren hemzsegnek a csövesek stb.

Egyébként a képzés nagyon jó, és akik oda járnak általában szeretik, de úgy gondolom nem mindenki illik be abba a közösségbe.

2022. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bio-kémia szakra csak a nagyon penge gyerekeket veszik fel! Ahhoz durván kell teljesíteni, hogy bekerülj. Amúgy nem rossz suli, hallható róla rossz is, jó is.
2022. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!