Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni iskolai...

Mit lehet tenni iskolai bullying ellen?

Figyelt kérdés

Adott egy első osztály. Van két gyerek aki folyamatosan cseszteti azokat akik csöndesebbek/gyengébbek.


Pofozkodás, tanszer szétszórás, lökdösődés, rúgdosás, szidalmazás.


3 hete kezdődött az iskola, mindenki először járja az elsőt.


A tanároknak szóltak a szülők, akik úgy reagálják le, hogy ezek gyerekek, nincs nekik idejük ezzel foglalkozni, a gyerekek elintézik egymás között az erőviszonyokat, akinek nem tetszik, az menjen olyan helyre ahol semmi probléma nincs.


Erre mit lehet reagálni?



2022. szept. 29. 08:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
17 éves vagyok ész ez általános iskolás időben történt. Nekem is voltak az iskolába ellenségeim , sajnos gyengébb és alacsony vagyok (167 cm) jött egy másik megoldás vettem egy Airsoft pisztolyokat és egy Airsoft m-16-os fegyvert , vártam türelmesen az év végéig végül utolsó nap az iskolába elhoztam a táskát a táskába bele raktam 3 pisztolyt (sajnos az egyik eltört) és egy m-16-ost, vége volt az utolsó órának a ruhám hatsó részébe rejtettem az m-16-ost , jött velem szemben és téli találat. Nálam idősebbekre is lőttem mindig motorral zaklattak sokszor volt hogy azzal üldöztek egy nyári napon az unokatestvéremmel és a testvéreimmel (mert őket is zaklatták) rájuk löttünk az egyik banda tagjukra mivel gyors volt a motor én nem találtam el de az egyik testvérem a vállát találta el és elterjedt az a hír a faluban hogy sírt. Ha gyenge vagy ott vannak az önvédelmi eszközök is.
2022. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!