Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmarad az Őszi Szünet,...

Elmarad az Őszi Szünet, vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról hogy, elmarad az Őszi Szünet? Akik terveztek elutazni ( Pl.: Én ) mit gondoltok? tanárok ti mit gondoltok?

2022. szept. 29. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
A nyári szünetnek kéne elmaradnia, akkor kéne iskolába járni. Akkor még kevesebbet kéne fűteni. Szégyen ez az egész.
2022. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Felnőttképzésre járok, így tolódni fog az ágazati vizsga, de nem érdekel. A téli így hosszabb lesz, legalább lesz idő kipihenni az egész évet, úgyis nagyon hosszú, fárasztó, fájdalmas évem van.

Meg nekem ettől dolgozni ugyanúgy be kell majd mennem persze.

2022. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Ez van, de legalább hosszabb lesz a téli szünet.
2022. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyetemista vagyok, nincs őszi szünetem. De gimisként örültem volna egy ilyen hosszabb téli szünetnek.
2022. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
3 napról van szó (+ugye le kell dolgozni emiatt a 31-ét, de az 15-én lesz, tehát a szünetre nincs kihatással), szerintem több értelme van, hogy a téli lesz hosszabb. Számomra nyomasztó, hogy minden évben csak egy nap van újév után, ami még igazából azzal telik, hogy délben kelek fel, mert még nem állt vissza a bioritmusom a szilveszteri éjjel után.
2022. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Lehetett sejteni, minek utazást tervezni oda. Egyáltalán szottyos október végén már miért nem tud mindenki elülni a fenekén az állandó kódorgás helyett, miért nem volt rá elég a nyári 11 hét?
2022. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Alapból nem szokott az őszi szünet hosszú lenni. Szerintem 18 fok középsulikban sokkal rosszabb lesz
2022. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Plusz 1 napot már biztosan ráhúztok júniusban, benne van a Közlönyben.
2022. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem kell irigynek lenni😒
2022. szept. 30. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Államilag nem jelölik ki.

Minden iskola igazgató maga gazdálkodhatja ki.

Eddig is így volt.


A halottak napja, mindenszentek munkaszünet, hogy mindenki meg tudjon emlékezni a halottairól.


Ha ez hétköznapra esik, s közben lenne munkanap, előtte szombaton ledolgozzuk. Így szokott kijönni, pl a halottak napja, a megadott munkanap, szombat, vasárnap , vagyis 4 -5 nap “őszi szünet”.

Ez most is meglesz.

2022. okt. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!