Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy idén nem lesz ősziszünet?

Figyelt kérdés

Nekem nem olyan mellbevágó, én csak azt furcsállom, hogy a téliszünetben otthon ugyanúgy fűteni kelessz, ha mi otthon leszünk, nem?

Amúgy bocsánat, ha már volt ott ilyen kérdés, csak egy ideje nem vagyok ezen az oldalon :).



#iskola #ősziszünt
2022. okt. 2. 12:45
 1/8 anonim válasza:
87%
Mi a tököm az a kelessz? Fűteni KELL!
2022. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Igen, egyes tájegységekben így mondják és ez sem helytelen.
2022. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint örülök. Őszi szünet elmaradása miatt nem kell elmennem az anyósomékhoz. Téli szünetben két éjszakára elmegyünk a vén szipirtyóhoz és aztán rengeteg időt tölthetek együtt a feleségemmel és a gyerekeimmel.
2022. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme így. Megértem, hogy csóró az ország mert ugye kellett a pénz a nemzeti konzultációra meg a tűzijátékra, mert az olyan rohadt fontos, de miért a télit hosszabbítják meg három nappal? Nem is akkor lesz igazán hideg, hanem január vége, február eleje felé. Azzal a három nappal meg nagyon sokra mennek.
2022. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1, kell-nek a jövő ideje felénk kelleni fog/kelessz. Nem tudom, hogy két l-lel vagy nem, nekem így hozta a gépen az autocorrect. Azt értem, hogy fűteni KELL, de én most arra akartam utalni, hogy majd a jövőben, télen otthon is ugyanannyira kell majd fűteni, mint az iskolában.
2022. okt. 2. 14:05
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. De talán felesleges.
2022. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semmi értelme mert így pont hogy többet kell fűteni mert többet leszünk suliba és egy akármilyen iskola az nem kicsi és egy nap alatt nem lehet felfűteni normálisan másrészt le sem áll a fűtés én szerintem soha ha max le áll az is téli szünetben mert ugye a karácsony meg újév de akkor is csak annyira hogy ne faggyon szét a rendszer már ha olyan persze szoo szerintem egy kib@szott baromság ilyen téren bár lehet valaki szerint teljessen idiótaságot irok
2022. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyet értek #7-es!

Amúgy meg szerintem a legtöbb ember így gondolja -tanárokat is beleértve.

Pont valamelyik nap beszélgettünk erről a fizika tanárommal, és mondta, hogy a gáz ára Európában a tízszeresére növekedett.

A mi iskolánkat eddig elvileg 20 millió forint volt fűteni a fűtési szezonban. Most lesz 200 millió. És az a baj, hogy ez a legtöbb iskolában így van.

2022. okt. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!