Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha egyest kapok/n...

Mi történik, ha egyest kapok/nem teljesítek egy szabadon választható tárgyat a SZOTÉ-n?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy felvettem a fizika alapjai című kurzust, ami így év közben rengeteg meló, a végén zh-val. Az évfolyam túlnyomó része hallott valaki mástól arról, hogy ez a tárgy felesleges, én sajnos nem. Arra gondoltam, hogy csak simán hagynám az egészet év közben, mivel amúgy is rengeteget kell tanulnom. Nem találtam választ arra a kérdésre, hogy ilyenkor mi lesz az átlagommal. Beleszámít ez az egyes, vagy csak nem kapom meg a kreditet és nem marad több nyoma? Leadni már nem tudom a tárgyat.

2022. okt. 3. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg a TO irodában próbáld kikönyörögni valamilyen kitalált indokkal, hogy hadd adhasd le.


De ha nem is sikerül, nem nagyon lesz nyoma. Megkapod, hogy "nem teljesített", kifizettetik a kredit díjat veled és ennyi.


Ha egyébként megvan a félév teljesítéséhez szükséges kreditmennyiséged és minden kötelező tárgyat teljesítettél akkor gond nélkül tovább lépsz egy félévet és a kutyát sem fogja érdekelni az, hogy neked nem sikerült egy szabvál. Most én másodéves vagyok a Debreceni Egyetemen de én is így fogok tenni egy szabvállal, hogy szimplán nem teljesítem mert leadni már nem tudom és a TO is csak korlátozott ideig foglalkozott ezzel.

2022. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is felvettem ezt a tárgyat, de eléggé alap dolgokat mondanak el rajta, nem kell olyan sok energiát belefektetned ebbe, nyugi. Ha szeretnéd, írj privátot, és szivesen segítek :)
2022. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!