Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hanyadikán utálják a tanulmány...

Hanyadikán utálják a tanulmányi ösztöndíjat az egyetemeken? (SZTE) Most hétvégén derült ki az eredmény, kapok és megvan az összeg is. De én azt hittem hogy mivel ma van 10.-e ezért már utalnak ma. De én még ma nem kaptam semmit. 😅

Figyelt kérdés
Valamikor késik az utalás vagy másik nap utalnak? Kicsit most aggódok.
2022. okt. 10. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
SZTE - TTIK
2022. okt. 10. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. A 10-e az soha nem 10-e. A héten megkapod. Az utalásról a Neptunban kapsz előtte egy üzenetet. Főleg nem az első hónapban, ilyenkor az sem csoda ha 20-án utalnak.
2022. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt 1-es vagyok inkább úgy pontos a megfogalmazás, hogy a 10-ei héten, ha csak nem hétvége, de amíg 1-sel kezdődik a kétjegyű szám első számjegye bármelyik napon megeshet.
2022. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés értem köszi:) de akkor az bőven elég ha a Neptunba van a szàmlaszàmom megadva?
2022. okt. 10. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Kapsz előtte egy üzenetet is és az üzenet megérkezése után (ha csak nem péntek délután kapod, mert akkor automatikusan hétfőre csúszik), 1 napon belül kb kapod a pénzt. Ez lehet 2 óra múlva vagy 24 óra múlva, attól függ délelőtt vagy délután indították el az utalást. Ne várd még, abban a hónapban különösen szeretik kitolni, amikor kijönnek az összegek. Ha ez megnyugtat én sem kaptam még meg, és nem is jött róla levél a Neptunba.
2022. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!