Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bursa Hungarica 2022-2023...

Bursa Hungarica 2022-2023 pályázatba tudják ellenőrizni, ha valamilyen jövedelmet kihagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretném megpályázni a 2022-2023 Bursa Hungaricát. Nagymamám is velünk ér egy háztartásban aki tartós beteg, és fogyatékosságra kap havonta x összeget, ha én ezt most nem írom bele a rendszeres jövedelmbe, mert az önkormányzat bírálja, és szerintem nem tujdák ellenőrízni, hogy milyen jövedelemmel rendelkezik. Szerintetek? Vagy inkább írjam bele, nehogy baj legyen belőle

2022. okt. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj be mindent, mert költsegvetési csalás lehet és örökre kizárod magadat ilyen juttatasokból.
2022. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 komolyan??? :|

ennyire utána járnak?

2022. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező nem tudom hogy tudják e ellenőrizni, de szerintem is írd bele főleg ha nem haladja meg azzal az összeggel a meghatározott egy főre jutó nettó havi jövedelmet, ha meghaladja is beírnám mert így fair, lehet hogy van aki jobban rászorul arra a pénzre.
2022. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül beleírtam, de mondták az önkormányzatnál, hogy ezt nem kell, mert nem számít bele elvileg.
2023. jan. 9. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!