Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekről a gimikről tudtok...

Ezekről a gimikről tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Veres Pálné

Városmajori

Schiller

Teleki Blanka

Apáczai

(mindenképp humánra vagy nyelvre mennék)

Főleg az iskolai élet, a szemlélet, a diákok összetétele , az oktatási módszerek, a tanárok, stb érdekelnének, illetve még az, hogy ezek közül melyik nagyon versenyistálló?(5-ös tanuló vagyok egyébként)



2022. okt. 10. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindegyik versenyistállós, a Schiller nem -HA ez a német kéttannyelvűs Schiller (legalábbis nekem ott mentális problémával, ötödik osztályban még olvasni is nehezen tudó volt osztálytársam szerzett ott érettségit, tehát szerintem teljesíthető, de lehet osztálytól is függ), a Teleki Blankát meg nem ismerem. Szerintem amúgy az iskolaválasztás nem olyan kérdés, amit net alapján el lehet dönteni. Bárki bármit ír, lehet neked éppen rossz lesz valamiért, vagy fordítva. Szerintem mindegyiket nézd meg személyesen: milyen az iskola épülete, mennyire felszerelt, ápolt, stb. Hogy milyen tanárokat és osztályt kapsz, azt nem fogod látni előre sehol. Én utólag ezek közül a Veres Pálnét választanám. A Városmajoriról azt hallottam, hogy rengeteg az újgazdag gyerek. A Veres Pálnéba járt egyetemen több okos ismerősöm. Az Apáczairól csak annyit hallottam, hogy top10-es iskola. De én a rangsort már évek óta nem nézem. Szerintem a véleményeket meg rangsorokat csak viszonyításképpen nézd, elsősorban az döntsön, hogy tagozat, elhelyezkedés, épület, lehetőségek szempontjából hová járnál szívesebben.
2022. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!