Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, nem akarok menni?

Mit tegyek, nem akarok menni?

Figyelt kérdés
Lesz egy verseny, amire szerettem volna elmenni, ki szerettem volna próbálni és a tanár már be is nevezett. Azonban azóta rájöttem ,hogy nekem nem lesz annyi időm addig, hogy tisztességesen felkészüljek. Feleslegesen lebőgni pedig nem szeretnék. A tanár nagyon örült, hogy jelentkeztem, így egy kicsit rosszul is érzem magam, hogy visszatáncolok.Még feladatsorokat is küldött. Plusz az a kínos, hogy én magam mondtam a tanárnak, hogy menni szeretnék. Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok menni?

2022. okt. 16. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben elmentem, mert akár jól is elsülhet a dolog. Mondjuk utolsó előtti lettem, de legalább elmondhattam, hogy eleget tettem a kötelességnek. Neked is ezt javaslom.
2022. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom javasolni mint az első. Ha semmi esetre sem szeretnél elmenni akkor szerintem mond el neki is azt amit itt leírtál. Szerintem meg fogja érteni.
2022. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Én is így voltam egy versennyel. Elmentem, de tök jól éreztem magam. Lazán állj hozzá. Ha meg véletlen mégis helyezést elérsz, az még jobb! Nem tudom milyen versenyről van szó, de próbálj meg kicsit több időt szánni a készülésre, versenyre azért nem minden nap jár az ember. Ha semmi esetre sem akarsz, akkor mondd meg neki nagyon tisztelettudóan kedvesen.
2022. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!