Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek van véleménye a...

Valakinek van véleménye a Győri Szc Sport, és kreatív technikumról?

Figyelt kérdés
Tervezek odamenni fotográfus szakra. Imádok fotózni, de a rajztudásom nem sok. Az fontos lenne? Kollégium milyen(kolis lennék). Tanárok milyenek? Menza?

#Győr #iskola #Sport és kreatív technikum
2022. okt. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A Móráról van szó? Azt nem írtad oda XDD


Ha Móra: Nekem két barátom jár oda, szeretik a sulit. Rajztudás nem feltétlenül kell, csak ha grafikusnak akarsz menni. Az előbb megkérdeztem, azt mondták a felvételin nem kellett rajzolni. Egyikük se menzás vagy kolis, szóval abban sajnos nem tudok segíteni :DD

2022. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AHarmadikSzememCsukvaTartom válasza:

Attól függ, hogyan kérdezed. Felnőtt képzésre mennél vagy végig, 9-12.-ig? A szakmai tanárokat nem ismerem, más szakon voltam, rajtuk kívül rendben vannak a tanárok. Mindegyik egyéniség, élvezni lehet miattuk az ottani éveket.

Menza. Ez relatív, van, aki meg sem próbálta, van, aki válogatós még egy étteremben is. Nekem nem volt vele bajom. Lehet olyat is rendelni, ami bizonyos allergéneket nem tartalmaz.

Tapazstalat, öt évig jártam oda, imádtam.

Kollégiuma nincs, esetleg a Kossuth Zsuzsáról tudok írni: nem túl elit kollégium, az étel egész jó (de kevés), a nevelők sem csillagos ötösök.

2022. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A honlapon az volt odaírva, hogy biztosítanak kollégiumi ellátást. Akkor melyik kollégiumba leszünk?
2022. okt. 17. 11:22
 4/4 A kérdező kommentje:
9-12 ig mennék
2022. okt. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!