Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi középiskolába...

Szombathelyi középiskolába járók (Premó, Bolyai) help?

Figyelt kérdés
Sz.Sz. magyartanárnő (eddig a Premóban tanított, most a Bolyaiban) milyen parfümöt használ? Nem tudom sajnos a nevét megkérdezni nem mertem tőle, mikor nálunk tanított.

2022. okt. 17. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A Bolyai honlapján fent van az emailcime, fent van facebookon is, irj neki névtelenül, hogy csak erre vagy kiváncsi, megmondaná-e.
2022. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hülyének nézne ha ráírnék😅 engem nem is tanított a Premóban, csak ha a folyosón elmentem mellette, akkor éreztem, de hát így nem mertem megszólítani miatta🙄


Csak jó lenne tudni, mindig azt juttatta eszembe,hogy az általános iskolai alsós osztályfőnökömnek is ilyen illata volt, de sajnos ő már nem él úgyhogy nem tudom megkérdezni.

2022. okt. 19. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha névtelenül irsz neki, akkor nem néz hülyének.


Csinálj egy kamu facebookot.

Szerinted ha itt kérdezed, akkor majd valaki odamegy hozzá, és megkérdezi tőle, hogy hello, milyen parfümöt használsz?:)

Ha nem perverzkedés miatt írod, hanem hogy az alsős ofődet juttatta eszedbe, akkor meg lehet, hogy amugy sem lenne annyira gáz.

2022. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én sem válaszolnék kamu facebooknak, valószínuleg egy tanár sem fog 🙁
2022. okt. 19. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
F/L vagy?
2022. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány. premóba járok
2022. okt. 19. 19:02
 7/11 anonim válasza:
Engem régen tanított, de ne írj rá, szegénykém megijedne
2022. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Atyavilág, hogy lehettek ilyen szerencsétlenek? Beírtam a várost meg az iskolát, fél perc alatt megvan az email címe... Írtam neki helyettetek. Szívesen :D
2022. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Válaszolt?
2022. okt. 26. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég pszicho a történet. Én összeszarnám magam.
2022. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!