Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Gimnáziumba lesz online...

Budai Gimnáziumba lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
szval 9.es vagyok, de majd meg lehet fagyni hatalmas épület 2x4 szint es hiába van csukva az ablak olyan mintha kint ülnél, a matek tanárnő mondta hogy örüljünk mert ha lenne fűtés nem adták volna ki az őszi szünetet, most az a 3 nap számít? Ez azt jelenti hogy online lesz? Valaki aki oda jár nem tud valamit? Tudom hogy országosan nem lesz, de nalunk borzalmas a helyzet

2022. okt. 29. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Télen lesz a nyári szünet.
2022. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Suliból tudod?
2022. okt. 30. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Máshol is pont ilyen hideg van. Amíg a szavazók többsége nem akar online oktatást addig nem lesz. És nem akarnak.
2022. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Erről nem az iskola dönt. Az iskolád fenntartójánál érdeklődj. A jelenlegi kormányzati akarat az hogy ne legyen online oktatás.
2022. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 A közlöny szerint bármikor at lehet állni, és ahogy látjuk fűteni se akarnak mert ezért adtak ki a szünetet!

A tanárok is fáznak, a teszik rendeszeresen nincs megtartva olyan hideg van, és kint nincs is meg hideg!

Elhiszem hogy nem akarnak onlinet de fizetni se a 16xos távhőt ha akarnák szerdán mennek iskolába, majd hónapokat meg fűtenek mikor 3 napra nincs pénz?

2022. okt. 30. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

A közlöny szerint bármikor át lehet állni a fenntartó engedélyével. Tehát nem az igazgató dönt.


Jó szemed lehet ha belelátsz a sulid fenntartójának pénzügyeibe. A tankerület fenntartója közvetve az állam. Honnan tudod, hogy az állam mit hajlandó kifizetni és mit nem?


Tudtommal a Budai Középiskolában nem a fűtés (18 fok) a legnagyobb probléma. Szerintem sokkal nagyobb baj hogy az egyik matektanárnál a fél.osztály bulásra áll.

2022. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont a tesiórát kellene megtartani, futnátok egy kicsit, legalább kimelegednétek :)

Kinek mit intézett a kormánya ugye

2022. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 látom te meg nem tudsz gondolkodni, a tanárnő meg mondta hogy ha lenne fűtés kellene menni az őszi szünetben is. Nem egy tanáruk mondta hogy gaz van mert nincs fűtés, a matek dologról nem tudok mivel nekem nagyon tunci a tanárnő, de szerintem tudom kiről beszélsz, lehet a lakatosrol, szerencsére engem nem tanít.

Így is a lányokkal már pledbe voltunk, mikor kint 15 fokvan, nalunk nemhogy a 18at de a 15ot sem éri el!

Honnan hallottad a matek dolgot egyébként?

2022. okt. 30. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Az iskola saját döntése miatt nem mentek a jövő héten suliba. Az iskolákban 5-6 tanítás nélküli nappal rendelkeznek és ebből hármat beáldoztak.


Az egyik igazgatóhelyettes megnézett néhány tantermet hőmérővel. Sehol sem volt 18 foknál hidegebb. Biztosan a te termedbe nem mentek be. Javaslom hogy vigyetek be egy hőmérőt és rakjátok ki a tanári asztalra. Ha vagytok a teremben 20+-an akkor nem lesz olyan hőmérséklet mint amit írtál.

2022. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Istenem, igen az iskola vezetőség szerint minden rendbe van az iskolával miközben egy pincébe öltözünk, meg mertük nyelvtan órán és 13 fok volt, ne okoskodjal
2022. okt. 30. 14:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!