Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anatómia túlélőkönyv vélemények??

Anatómia túlélőkönyv vélemények??

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Yokochi atlasz
2022. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sobotta?

Bár az inkább nehéztűzérségi fegyver, ismerve a könyv szerkezetét (és árát)...

2022. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azokra a kis összefoglaló könyvekre gondol a kérdező amik témára leosztva érthetően a lényeget átadja.


Én első félévben abból tanultam és sobottából. Őszintén szólva szerintem arra elég hogy átmenj, illetve nagy szerencsével ötöst szerezz, de azért van benne pár hiba és az nem egy “elfogadott forrás” arra az esetre ha a vizsgáztató szerint nem jó amit mondasz (előfordul más könyvekben különbözőképpen vannak leírva dolgok).


Ha elfogadsz egy tanácsot az izmokat tanulgasd csak szépen sobottából, annak van egy kis füzetecskéje abban leírják mi hol ered, tapad stb. Az ilyen nevezetes tájakat meg funkciból.


Nem ajánlom hogy teljes mértékben a túlélőkből tanulj, viszont átfutni ismétlés gyanánt rajta párszor lehet nem árt.


Szerintem jobban jársz ha Funkci+Sobotta+vezérfonal könyvekből tanulsz (yokochi se árt)


Nem most volt már szigorlatom viszont arra emlékszem az ilyen ereket túlélőkből tanultam és szerintem azok egész jól le vannak írva csak ki kell egészíteni pár helyen

2022. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első félévben elmegy a túlélő, sőt szerintem jobb is, mint akármelyik. De második félévben csakis szigorúan előadások! A zsigertant és a neurót azt előadás diákból kell tanulni. Nekem ezzel a stratégiával lett 5-ös szigóm.
2022. nov. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!