Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen átlag alatt kerül át...

Milyen átlag alatt kerül át valaki államiról önköltségesre? Vagy ez hogy működik?(DE-BTK)

Figyelt kérdés

Nem magam miatt kérdezem, hanem a lányom miatt. Ritkán jár haza a kollégiumból, havi egyszer, de sosem látom olyankor tanulni. Mindig sokat mesél arról, hogy mikor hol volt a barátaival, Messengeren 0-24 elérhetőnek látom, el nem tudom képzelni, hogy akkor mégis mikor tanul. Állítása szerint amúgy az eddigi zh-k jól mentek neki, de nekem vannak kétségeim. Általánosban is és gimiben is sokszor hallgatta el a gyengébb jegyeit.

Lévén, hogy eltartom szerintem jogom van tudni, hogy hogy áll, az meg nem fér bele a költségvetésbe, hogy én álljam az önköltséges képzést, mert annyira elcseszte. Ahogy az sem szimpi, hogy egy csomó pénzt kivágok a taníttatására, erre kibukik.

Így, hogy azt feltételezem, hogy nem feltétlenül mond igazat, legalább azt szeretném tudni, hogy mennyire kell aggódnom azon, hogy átkerül önköltségesre. Mikor történik meg ez? Van valami átlagbeli kikötés? Ha igen, akkor mi?


2022. nov. 3. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Feleslegesen mondunk bármit, ha nem tudsz eredményeket mondani. Leghamarabb jövő júliusban sorolnák át amúgy is.
2022. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De valahol csak van egy leírás, hogy mi az az átlag, vagy valami. Engem csak ennyi érdekel.
2022. nov. 3. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Le van írva a tanulmányi és vizsgaszabályzatban, ami nyilvános.
2022. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Basszus, nem azért teszek fel kérdést, hogy az legyen a válasz, hogy felesleges válaszolni, meg keresd meg magadnak. Nyilván próbáltam megtalálni a nyilvános leírást, de nem sikerült...
2022. nov. 3. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig van és aki nem funkcionális analfabéta, az megtalálja. Aki meg nevelte a gyerekét, annak meg nincs ilyen problémája.
2022. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy attól lesz valaki funkcionális analfabéta, hogy annyira nem érti az internetes dolgokat. A gyereknevelésemre meg nem kértem bírálatot.

Ellenben segítőszándék nélkül visszajárkálni egy kérdés alá elég bunkóság(ha hozzád hasonlóan személyeskedni akarnék, akkor most a szüleid nevelésére tennék megjegyzéseket... :) ), gondolom megerőltető lett volna írni egy értelmes választ, vagy csak berakni egy linket, ha már bárki, aki nem funkcionális analfabéta, az megtalálja. :)

Mindenesetre köszönöm a három válasznyi nagy büdös semmit és rosszindulatot, ment a lepontozás. :)

2022. nov. 3. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok kikeresni egy teljesen nyilvános szabályzatot. Ha ide tudsz írogatni, azt is megtalálod, sok sikert. A gyereked neveléséhez ezzel már elkéstem.
2022. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, én megpróbálok segíteni, nem úgy mint a kedves eddigi válaszoló.

[link]

Ha ez az, amit keresünk, akkor 3,5-ös súlyozott átlag az a határ.

2022. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!