Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE HHK kötelező bentlakásos?

NKE HHK kötelező bentlakásos?

Figyelt kérdés
Hallotam ilyenről hogy elvileg bentlakásos de erről semmi infót nem találtam az egyetem oldalán. Vajon akkor is bent kell lakni ha itt lakok az egyetem mellett? Valaki tud küldeni linket erről? Ha tartalékos katonaként megcsináltam a kiképzést ott kell újra?
2022. nov. 6. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia igen kotelezo a bentlakas, ha egyseges alapkikepzest csinaltad vegig 5+2hét akkor azt nem kell újra megcsinalnod.
2022. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bentlakás végig kötelező, de egyre több lesz (fokozatosan emelkedik) a kimenők időtartama.
2022. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről van valahol leírás? Eddig csak szóbeszédet hallottam erről…
2022. nov. 8. 00:11
 4/5 anonim ***** válasza:
E-mail a Tanulmányi Osztálynak és hivatalos választ kapsz.
2022. nov. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából eléggé idejétmúlt az eddigi válaszolók információja.

Jelenleg, mivel már szerződéses katonák vagyunk, munkaidővel(07:30-16:00),ezért nem tarthatnak bent. Viszont reggel 5:30-ra be kell érni, mivel a napirend akkor kezdődik, szóval ha addig nem változik, nyugodtan aludhatsz otthon, csak ne késs el. Ez szigorúan az alapkik utánra értendő.De hivatalosan bent laksz,lesz szobád ágyad, max nem alszol bent.

2022. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!