Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinusnál lehetek kollégis...

A Corvinusnál lehetek kollégista ha Budapesten lakok?

Figyelt kérdés
Nem akarok itthon élni, és inkább kipróbálnám a kollégiumot. És mellesleg 1 óra a bemenet.

2022. nov. 18. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Mihez kepest van jo helyen? Mondjuk kelenfoldhoz kepest igen. Bekasmegyerhez kepest nem! De nem velem kell kotozkodni, en csak irtam 2 peldat, en speciel a 2. keruletben elek.


De tessek picit kilepni a burokbol, Budapest meg mindig nem csak a belvarosbol all es bizony, hogy lehet ennyit utazni varoson belul. Meg tobbet is 😉

2022. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

#11


Békás is pont rossz példa, szinte minden pontja megvan 1 óránál kevesebb idő alatt. Próbálhattok itt kardoskodni, de a Deákot kb mindenhonnan ellehet érni emberi időben, onnan meg 3 megálló villamossal. A Corvinus az egyik legjobb helyen fekvő egyetem, egész Budapest számára.

2022. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tenyleg? Oke :D Akkor megvan. Ugyebar varni soha nem kell semmire, minden idoben jon, atszallni se kell soha, minden tokeletes, setalni se kell 1 percet se a megallokig soha, haztol hazig megy mindig minden ugye.


Hat mondjuk en nem ezt tapasztalom, de rendben, tudod mit? IGAZAD VAN! 😆😆😆

(Amugy egyaltalan te Budapesten elsz? )

2022. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Óbudám lakom, fenn a francban a hegyen, és nekem is van 1 óra beérni a városba, de nyugodtan magyarázd tovább, hogy milyen jó helyen van. :D
2022. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Őszintén nem igazán értem az előttem szólókat, mert én idén kezdtem el járni a Corvinusra, és ha jól tudom mindenkit felvettek a koliba. Én se lakom olyan messze, csak másfél óra a suli tömegközlekedéssel.

Lehet a többi hozzászóló a Kinizsi vagy a Ráday kolira gondolnak, de oda nem is jelentkezhetsz első évesként. A Tarkarétibe tudtommal mindenkit felvesznek, bár annál putribb kolit én még őszintén nem láttam. Én a helyedbe biztos nem mennék oda... undorító egy hely!

2022. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!