Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli államvizsgára nem...

Szóbeli államvizsgára nem gond ha valaki fekete színű öltönyben jelenik meg? Nem túl gyászos szín?

Figyelt kérdés

#Államvizsga, ruházat
2022. nov. 21. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Az öltönyöknél a fekete egyértelműen a legnépszerűbb szín a kék mellett.
2022. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es. Én is feketére gondoltam csak a szüleim mondták hogy ne fekete öltönybe menjek már mert az inkább temetésre való és oda szoktak feketét felvenni.
2022. nov. 21. 17:02
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
A legtöbb hallgatónak 1 db öltönye van és az fekete. 3x államvizsgáztam, mindig minden fiú fekete öltönyben volt.
2022. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as a válaszod!
2022. nov. 21. 18:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond a feketével és még mindig az a legnépszerűbb, de azért szorul vissza. Egy jogi egyetemen például már elég sokszor jön szembe kék vagy szürke öltöny is.
2022. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést 5-ös.
2022. nov. 22. 01:14
 7/10 anonim válasza:
Menj feketebe! Komolyan gondolod a vizsgat! Ha meghuz a prof, keszulhet a temetesere!
2022. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es, de távol áll tőlem az erőszak minden formája. Csak a legvégső esetben folyamodnék az erőszakhoz, de a vizsgán való megbukás az nagyon nem ilyen. :) De ettől független feketében megyek.
2022. nov. 24. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg kezd egyre jobban elterjedni az a nézet, hogy fekete öltönyt leginkább csak temetésre veszünk fel. Például esküvőn is hosszú ideje szokás kerülni, de szigorú szabályok azért persze nincsenek. Láttam pont nemrég summa cum laude jogász diplomást is fekete öltönyben a diplomaosztóján, és nincs is ezzel semmi gond. De azért ajánlott más színűt is beszerezni.
2022. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es a válaszod!
2022. nov. 24. 16:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!