Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A német vagy az infó érettségi...

A német vagy az infó érettségi a nehezebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából egyik tárgy sem a kedvencem, és egyikből sem vagyok annyira jó, ezért nem is tudok dönteni.

2022. nov. 27. 00:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Attól függ, a német nyelv vagy a C# megy jobban?
2022. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl az infó lett volna, mert németül jól tudok, de mondjuk az Accesshez nem értek.

Nézz meg oktatas.hu -n néhány korábbi feladatsort mindkettőből, és meglátod, melyik mennyire megy.

2022. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A német
2022. nov. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyikből hányas vagy? Melyikből éred el könnyebben a jegyet, ha ugyanolyan jegyeket kapsz? Melyikkel vagy hajlandó hosszabb időt tölteni? Szerintem ezek alapján válassz, mert végülis amelyikből hajlandóbb vagy felkészülni, az fog könnyebben menni, a másik szenvedősebb lesz. Februárig még figyelgesd magad, hogy melyiket viseled könnyebben, elég lesz akkor dönteni ugye. :)
2022. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ácsi! Emelt vagy közép? Nagyon nem mindegy!
2022. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Mert mi van, ha emelt és mi van, ha közép?

(Lehet, hogy csak napok múlva fog válaszolni, akkor meg te nem leszel itt, csak további napok múlva, úgyhogy nem érdemes kérdéssel válaszolni, ha valóban mondani akarsz valamit.)

2022. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Köszönöm a tanítást, de nem érdemes mindkét esetre regényt írni. Nagyon nem mindegy.
2022. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Megint sikerült semmit mondanod, ahelyett, hogy - regény helyett - legalább annyit leírtál volna, hogy pl. ha középszintről van szó, akkor a német nehezebb, ha viszont emeltről, akkor az info vagy hogy épp fordítva.
2022. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akartam neked mondani semmit. Majd a kérdező válaszol, ha érdekli. Bátran szállj le rólam, az nem kerül munkádba!
2022. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak nekem mondtál volna valamit, hanem a kérdezőnek is, meg mindenki másnak, akit még valaha érdekelni fog ez a kérdés, de még mindig semmi...
2022. nov. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!