Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez jogszerű volt az oktatótól?

Ez jogszerű volt az oktatótól?

Figyelt kérdés
Egyik szemináriumon mindenkinek előadást kellett tartani. Későbbi órán adott pár embernek értékelő lapot, amit az oktató írt, aki nem kapott, azoknak azt mondta, hogy az ő előadásukat még nem hallgatta vissza, majd ők is kapnak. Vagyis felvett mindenkit hangfelvételre úgy, hogy egy szóval nem említette, meg se kérdezett senkit erről, ez biztos, mert eddig minden órán ott voltam, de a többiek is meglepődtek ezen, mert még előadáskor se látszott, hogy veszi mindenkinek a hangját, egyik csoporttársamat megkérdeztem, aki szintén ott volt eddig minden órán és ő se tudott erről semmit. Ilyet tényleg meg lehet tenni a hallgatókkal? Csak mert ha oktatónak veszik fel így a hangját és kiderül, akkor feljelenti a hallgatót, a hallgatóknak akkor nincsenek ilyen jogai? Vagy ha egy hallgató felvesz egy szemináriumos tárgyat, azzal hozzájárul, hogy felvegyék a hangját?
2022. nov. 29. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem jogszerutlen, ha csak fel nem tolti/megosztja valahol
2022. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jogszerű.
2022. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozzájárulás nélkül jogszerűtlen.
2022. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogilag szurke zona
2022. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!