Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek baj, ha elhasználo...

Szerintetek baj, ha elhasználom a szülői igazolásomat? (utolsót)

Figyelt kérdés
Egész évben eddig 4-5 tanuló voltam, összesen nem hiányoztam egy hetet (ezen a héten volt 3 orvosi igazolással), megkértem anyukámat, hogy használjuk már el, mert ha tényleg olyan családi/fontos ügy van az osztályfőnök/igazgató úgyis leigazolja (főleg, mert semmi panasz nincs rám és mint mondtam nem állok szarul) és dolgozatot írunk valamiből, amiből a tanár másokkal már 2 hetes hiányzással is íratott dolgozatot. Na őt ez eddig nem érdekelte, hiába mondtam neki. Előttem ment el dolgozni, ezért otthon vagyok még. Szerintetek bemenjek késve, vagy magyarázzam meg neki utólag? Mellesleg nem mindig voltam ilyen ötös tanuló, de amióta az vagyok úgy érzem nem is érdeklik az ötösök, mert hogy sok van...

2022. dec. 1. 07:50
A kérdező szavazást indított:
Menj be.
Ne menj be.
12 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit össze-vissza, csak választ szeretnék kapni igazából gyorsan.
2022. dec. 1. 07:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha első órában van a dolgozat, akkor arra nem mész be, de a többire igen, és azt mondod, hogy elaludtál. Lesz 1 darab igazolatlan órád, amiből semmi hátrányod nem származik a jövőben.
2022. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a választ!


A probléma csak az, hogy a dolgozat pont az utolsó órában lesz. Az meg hogy elmegyek róla túl nagy negatív "pont" hogy megtegyem. :(

2022. dec. 1. 08:08
 4/9 A kérdező kommentje:
2.*
2022. dec. 1. 08:08
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Akkor meg nem mész be, és az egész napra igazolatlanod lesz. Azzal sincs semmi baj.

Bár nem tudom, hogy mennyire állnak a szüleid kontaktban az osztályfőnökkel.


A legegyszerűbb lehet az lenne, hogyha benyelnéd a dolgozatot. Bárkivel előfordulhat, hogy nem tudott készülni.

2022. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És mit számít egyetlen dolgozat?


Amúgy még bőven van időd rákészülni.

2022. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Bemész és utolsó óra előtt már elkezded eljátszani, hogy rosszul vagy. Majd beadod, hogy te mennyire rosszul vagy, szólsz a tanárnak, stb.
2022. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még hosszú a tanév vége, szerintem kár erre ellőni az utolsó szülőit.
2022. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

8. Félév után újra lesz három.

2022. dec. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!