Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rosszul hivatkoztam le egy...

Rosszul hivatkoztam le egy szemináriumi dolgozatot, mik lesznek a következmények?

Figyelt kérdés

Szóval elsőéves bölcsész vagyok az eltén, egy szóéletrajzi dolgozatot kellett írnom, de nem jutott rá elég időm más beadandók miatt. Tudom, hogy nagyon összecsapott lett a munkám és nem is fektettem bele sajnos elég időt, hogy rendesen lehivatkozzam a dolgokat. (szótárak, cikkek) A cél igazából az volt, hogy átcsusszanjak egy kettessel.

Már leadtam a dolgozatot, nem tudom visszacsinálni. Ha egyértelmű, hogy nem sajátomként akartam eladni a benne lévő információkat, csak szarul csináltam meg a bibliográfiát.


A legrosszabb következmény az, hogy megbukok a tárgyból, ugye? Most sajnos nagyon bepánikoltam...



2022. dec. 2. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tanár függő.
2022. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogi következményektől nem tartanék
2022. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz jegy. Ha van bibliográfia, akkor nem plágium. De még plágium esetén se rúgnának ki.
2022. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen plágiumos dolgokkal kifejezetten csak évfolyamdolgozatnál, szakdolgozatnál szoktak szivatni, mert ott mellé kell csatolni egy nyilatkozatot, hogy ez a te szellemi munkád. Egy szemináriumi dolgozatnál aligha van ilyen. Legrosszabb esetben is csak egy egyes. Amúgy, aki más valakinek a dogáját másolta le és adta be, az sincs jobb helyzetben.
2022. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem azért nem ilyen súlyos a helyzet
2022. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!