Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest, 8.ker Vörösmarty...

Budapest, 8.ker Vörösmarty gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
Főleg a dráma tagozat érdekelne minket. Milyenek a tanárok? Mennyi szabadidő van suli után? Milyenek az osztályközösségek?

2022. dec. 2. 17:51
 1/1 anonim válasza:

Én szeptember óta járok a gimnáziumba, és nagyon szeretem.

Szerintem nagyon összetartó és jó közösség, számomra összehasonlíthatatlan az általános iskolával. Szabadelvű és liberális iskola, nyíltan kezelünk minden kérdést, véleményt helyzetet. A mostani nehéz időszakban is folyamatos a kommunikáció, és tudunk beszélgetni diáktársainkkal és tanárainkkal is bármilyen problémáról, és ahogyan tudjuk támogatjuk egymást, és ez most mindenkinek rengeteget segít. Az iskolában sok program van évközben, ahol lehetőségünk van kilróbálni magunkat több téren. Az oktatás erős, kellő motivációval minden cél teljesíthető, legyen ez külföldi egyetem vagy álommunka. Magáról a dráma tagozatról nem sokat tudok mondani, ami biztos, hogy az egyik legszínesebb osztály. Tele van kreatív, gondolkodó, jófej, de nagyon erős személyiségekkel. A dráma nagyon jó szak, de csak akkor ajánlom, ha teljes mértékig extrovertált és gátlástalan vagy. Ami a felvételit illeti, hajrá és ha be szeretnél bekerülni készülj sokat a szóbelire, mert hiába van jó felvid, ha nem vagy erre a szakra való személyiség. Sok múlik a szóbelin úgyhogy azt tudom tanácsolni, hogy ennek ellenére próbálj meg a lehető legnyugodtabb maradni, és ne izgulj, mert semmi nehezet nem fognak kérdezni, végig játszani fogunk. Minnél többet mutass meg magadból és oldódj fel, érezd magad jól.

2022. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!