Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem tanára nem...

Debreceni Egyetem tanára nem biztosít lehetőséget a dolgozat megtekintésére. Értesítsem a Tanulmányi Osztályt?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem tanára nem biztosít lehetőséget a dolgozat megtekintéseére. A Tanulmányi és Vizsgaszabályzat kimonjda, a tanár köteles megtekintést biztosítani. Nem tudom a TO foglalkozik-e ilyen ügyekkel, vagy kinek kellene szólni ezzel kapcsolatban?

Köszi előre is!!



2022. dec. 9. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Ha jó lett, akkor szuper.

Ha nem lett jó, ha zaklatod csak rontasz a helyzeten. Amúgy igen, TO-nak lehet szólni, ha ilyen van. Foglalkoznia kell vele. De ugye ha mész betekintésre amit kierőszakoltál, biztos meg fog jegyezni, ami miatt később még sokat szívhatsz. Mérlegelj, aztán ha úgy van TO.

2022. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel a debreceni egyetemre is rátette a kezét a fideszmaffia és szimplán gazdasági szervezetté silányította, ahol a tanulók csak bevételi forrásnak számítanak valódi demokratikus jogok nélkül, ezért ne számíts semmilyen jogszerű eljárásra.
2022. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!