Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nehéz a mérnöki matemat...

Milyen nehéz a mérnöki matematika a Dunaújvárosi Egyetemen?

Figyelt kérdés

Valaki tud valami mondani róla?

Jövőre mennék gépészmérnöki levelezőre ha bejutok és igazából ez az egy tárgy van amin parázok hogy nem menne. Habár sok nálam hülyébbnek vélt ismerősöm átment (elsőre vagy pár próba után), azért benne van a para, na. Nem voltam olyan rossz matekos középiskolában, de ez valami más, valami démoni.

Előre is köszi a negatív, kritizáló kommenteket hogy tuti ostoba vagyok és nem fog menni, de kérlek titeket csak olyan írjon már akinek van bármiféle tapasztalata ezzel.



#egyetem #matematika #DUE #Calculus #mégnagyobbszopás
2022. dec. 23. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
SZTE ről tudok nyilatkozni, elég nagy xopás volt 😁 3 félév kalkula vár rád, jól gondold meg. Hogy milyen lesz? Nézz bele pár YouTube videóba és megtudod mi vár rád. Egyébként a matekon kívül van nehezebb tárgy is csak úgy szólok. De a matek miatt bő 50% kihullott nálunk. Most lennék egyetem előtt és tudnám mekkora cumi vár, eszem ágában nem lenne elkezdeni, inkább 2 jó szakma még.Azzal is lehet jól keresni
2022. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezért írtam hogy démoni, már néztem pár videót youtubeon. Mindenképp jelentkezek, próba cseresznye. A szakmai tárgyak nem lesznek ismeretlenek, ezért kevésbé félek tőlük, bár nyilván azok se könnyűek. Bízom benne hogy segít majd a szorgalom meg az hogy talán nem vagyok ostoba meg az hogy azért nem egy BME vagy ÓE, a DUE-t egész sok olyan ember vitte át akiről nem is gondoltam volna h képes ilyenre. Pontjaim bőven megvannak, csak nem volt emeltem, de mivel most már nem kötelező így bepróbálkozok. Azért még az NJE-t megjelölöm, lehet hosszútávon az jobb lenne.:D
2022. dec. 23. 22:43
 3/8 anonim válasza:
Én a matekkal kapcsolatban annyit tudok nyilatkozni, ha Dr. Nagy B. Lesz a tanárod akkor nem lesz mitől paráznod. Nekem emeltet tanít, vicces, nagyon jól magyaráz és persze segítőkész! Sok sikert!
2023. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Duf-ra jellemző, hogy szeretnek mindent átnevezni. A mérnöki matematika 1. és 2. valójában matek 1 és 2. Ugyanazokat tartalmazza, mint máshol: mátrixok, vektorok, függvények, deriválás, integrálás, sorozatok stb., ezeket megtudod nézni a suli honlapján. Én egy másik szakon vagyok nem gépészmérnökin, de ott a matek 1. meglehetősen könnyű volt, pedig sosem voltam egy nagy matekos, gyakorlással teljesíthető, bár a gépészmérnökin keményebb. Elég hallgató barát egyetem levelező szempontjából. Minden anyag, minden dia, minden követelmény fel van töltve előre. Ha valamit nem tudsz, segítenek eligazodni. Jókat tudok róla mondani, még, ha nem is az ország top egyeteme, azért használható tudást ad, és legutolsó sorban úgy érzed, hogy emberszámba vesznek. Amit állítanak, hogy nem csak egy neptunkód vagy az tényleg nem kamu. Jártam ezzel párhuzamosan egy nívósabb egyetemre is, másik szakon. Van előnye, hátránya mindkettőnek. Nem jársz rosszul ha ide jelentkezel.
2023. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, nagyon rendes vagy. Remelem jovore bejutok en is es hasonlo elmenyeket szerzek.
2023. jan. 9. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Vicckategória. A vizsga gépen történik, de nem járkál a vizsgabiztos, tehát böngésző megnyit és kalkulátor. Amikor én vizsgáztam még így is megbukott 80%-a, úgyhogy levitték a ponthatárt 50%-ról 40%-ra.
2023. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Remélem igazad lesz. :D

Azt egyébként levelezőn vannak valami jó nők? Remélem azért lesz pár csaj. :D Én 28 éves vagyok, szóval valami hasonló korú csaj csak akad.

2023. jan. 23. 20:10
 8/8 anonim válasza:

Na, annyira volt nehéz a matek 1, hogy full online volt minden zh. Kb. photomath az egész azt szoszi. Vizsga nincs is, megajánlott jegyet kaptam.


Ami nehéz az a fizika és a rajz, de az is túl élhető. :'D

jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!