Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha ugyanabból a...

Mi történik, ha ugyanabból a tárgyból nem jelenek meg a második vizsgán sem?

Figyelt kérdés

Tavaly koronás lettem, emiatt nem tudtam elmenni. Eléggé megviselt az a sz$r...

Idén meg influenzás vagyok... Félek, nem fogok tudni felkészülni. (Vizsgakurzus) Sajna a tételek totál mások, szóval semmit nem ér a tavaly megtanult tudásom. Max 2 hasonló tétel van... Mi történik akkor, ha nem jelenek meg a 2-dik vizsgán sem?

Már csak ez a tárgy kell és vége... Eddig mindenből jelest kaptam.



2022. dec. 27. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tárgyat harmadszor is fel kell venned és a következő félévben, amikor meghirdetik, elmész.
2022. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Január végéig van vizsgaidőszak, nehogy már kevés legyen 1 hónap. Elmész, megbuksz, uv héten még lesz egy esélyed
2022. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem január végéig van vizsgaidőszak, hanem 6-án. Javító meg 12-én.
2022. dec. 27. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét még egy mechanika szigorlatra is elég
2022. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de egész eddig azért nem foglalkoztál ezzel a tantárggyal, mert most (mondjuk egy hete) influenzás vagy? Biztos, hogy nem ma derült ki az aktuális tételsor. Tényleg nem bántásból, de szedd össze magad, és kezdj tanulni panaszkodás helyett, mert ezzel a hozzáállással nemigen fogsz tudni elvégezni egy egyetemet.
2022. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!