Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás szakon...

Nemzetközi gazdálkodás szakon mennyire nehéz a matek?

Figyelt kérdés
Ez a szak tetszett meg legjobban viszont nem tudom mennyire matekos. erős hármas voltam mindig ezzel normálisan el tudnám végezni? pl bge-n. 11.es vagyok

2023. jan. 2. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Nem tudnád
El tudnád végezni
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó magántanárral, megfelelő díjazással, sok szorgalommal szerintem menne.
2023. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogyan az 1. mondja. Rögtön szeptemberben fogadj magántanárt, ne várd meg a vizsgaidőszakot! Simán meg tudod tanulni, nem túl nehéz.
2023. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyens szakon végeztem, hanem gazdmenen de a matek sima ügy volt. Nem nehéz, pedig gimiben 3as voltam végig közép- és emelt szinten is. Magántanárhoz is jártam. Nem sok szorgalmam volt a matekhoz bevallom, 3as. Fakt nagyon megérte, mert úgy mentem egyetemre hogy deriválni, integrálni tudtam így azt nem ott kellett.


4.22-es átlaggal diplomáztam le, most mesterre járok. 2022-ben "csak" 3 olyan ösztöndíjat nyertem amivel utazhattam, majdnem színötös vagyok. Igaz, mesteren nekem már nem igazán van matek.


Gimis matekfeladatokat most se tudnék nagyon jól megcsinálni:D


De gazdasági szakokon nem a matek a nehéz hidd el. Mikro, makro, stat szivatósabbak sokkal.

2023. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!