Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezősként be lehet menni...

Levelezősként be lehet menni a nappalisoknak tartott előadásokra?

Figyelt kérdés

Szeptembertől (remélem) levelezős hallgató leszek. Viszont lenne néha időm bemenni a nappalisok előadásaira (ugyanaz a szak, ugyanaz az egyetem, olyan tárgy, amit amúgy a levelezős képzésben felvettem). Ezt előre meg kell beszélni az oktatóval, vagy csak úgy simán beülhetek ezekre az előadásokra? Mi a helyzet a szabválokkal, azokra van esély levelezősként bemenni? Neptunban lehet felvenni ilyen kurzust, vagy az már abszolút az előadón múlik, vele kellene megbeszélni, hogy látogathatom-e az ilyen előadásokat?


(tudom, az adott egyetem tud konkrét infót adni, természetesen ha arra kerül a sor, ott is fogok tájékozódni, most tapasztalatokra vagyok kíváncsi)


Köszi a válaszokat előre is



2023. jan. 4. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előadásokra bárki bemehet.
2023. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előadásra bemehetsz. A gyakorlati óráknál fordulhat elő, hogy telített a terem, tehàt oda ha akarsz menni azt beszéld meg az oktatóval.
2023. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha bölcsész szakra akarsz bemmeni, ismerned kell a sajtburger receptjét, jól fög az még jönni. hahahahahaha nagyon vicces vagyok, tudom.
2023. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos azt pont nem tudom, nem vagyok egy konyhatündér, de szerencse, hogy van egy agrár diplomám is :)

Amúgy miből számoltad ki, hogy bölcsész szak? Tényleg érdekel, mert nem írtam, de az. Komoly lehetőségeid vannak így a gondolatolvasás téren, szerintem erre építs karriert, én meg rágyúrok a sajtbureszre

2023. jan. 5. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sajnos azt pont nem tudom, nem vagyok egy konyhatündér, de szerencse, hogy van egy agrár diplomám is :)


Amúgy miből számoltad ki, hogy bölcsész szak? Tényleg érdekel, mert nem írtam, de az. Komoly lehetőségeid vannak így a gondolatolvasás téren, szerintem erre építs karriert, én meg rágyúrok a sajtbureszre"


Semmiből nem számoltam ki kedves kérdező, te miből számoltad ki, hogy én kiszámoltam valamiből?:)))


Azon gondolkozom, hogy szándékosan idéztél Mészáros Lőrinctől?


A sajtburgerre nem kell rágyúrnod, mert sok a bölcsész, aki már rágyúrt, sok lesz a konkurenciád, nem fogsz befutni. Hahahahaha, megint vicces vagyok, tudom én.

2023. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Semmiből nem számoltam ki kedves kérdező, te miből számoltad ki, hogy én kiszámoltam valamiből?:)))"


Abból számoltam ki, hogy te valószínűleg kiszámoltad, hogy nem hagytam sehol erre utaló jelet.



"Azon gondolkozom, hogy szándékosan idéztél Mészáros Lőrinctől?"


Természetesen szándéktalanul idéztem.



"A sajtburgerre nem kell rágyúrnod, mert sok a bölcsész, aki már rágyúrt, sok lesz a konkurenciád, nem fogsz befutni"


Most összetörted az álmaim, úgy érzem célját vesztette az életem, nem tudom, hogyan fogok motivációt szerezni így a folytatáshoz.

2023. jan. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!