Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal sikerült a...

Bálvány kérdése:

Hány ponttal sikerült a felvételi a Jelky András Iparművészetibe ?

Figyelt kérdés

Tehát a fenti sulinak van egy belső pontszámítási mechanizmusa.

(Írott felvételi+rajzolás+portfólió stb.)

[link]

Gondolom ez már éve óta azonos módszer szerint megy.

Kérdezném, hogy tavaly (vagy előtte) hány ilyen összekalkulált pontszámmal lehetett bekerülni egy-egy szakra?



2023. jan. 5. 20:44
1 2 3
 1/21 _Cherrybomb_ válasza:
Oszinten en ugye most vagyok kilencedikes itt, nem tudom mennyi pontot kaptam a rajzaimra, de szobelin nagyon dicsertek, kozpontim az 59 pontos lett nagyjabol fele-fele aranyban. 9. Kent kerultem be textil szakra
2023. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A textil volt az első szak, amit megjelöltél?
2023. febr. 7. 06:14
 3/21 _Cherrybomb_ válasza:
Grafika, de a vegleges rangsoromban a textil volt az elso
2023. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szia Cherrybomb,


Köszönöm eddigi válaszaidat! Szóbeli (felvételi) beszélgetésre csak azokkal kerül sor, akik hozott pontok és vizsga rajz alapján még esélyesek a bekerülésre?

(Tehát gondolom megnézik ki-mit rajzolt és a gyengébbeket már be se hívják.) Így valahogy?


üdv,

B.

2023. márc. 3. 10:10
 5/21 _Cherrybomb_ válasza:
Szerintem igen, de nem vagyok tanar. Annyi plusz informaciot szereztem ami mar csak a jovore felvetelizoknek hasznos hogy altalaban 30 osszpontos kozponti felveteli pont szamot el kell erni es azokat hivjak be akik felette ertek el pontot vagy 30 pontot ertek el
2023. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Grafika szakra szeretnék elsődlegesen bejutni, de a festőt, textilest is megjelöltem.

A központim nekem is 59 pont lett, a felvételi rajzom sem lett rossz, így meghívtak videós beszélgetésre. Elmondanád, milyen kérdésekre számítsak?

Nálad voltak trükkös kérdések, melyek váratlanul értek? Kösz.

2023. márc. 5. 19:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan 1 órája, a videós beszélgetésnek. Úgy kezdtük, hogy mondták, meséljek magamról. Szerintem itt kb. bármit mondhatsz amit érdekesnek találsz magadról. Utána átnéztük a portfóliót, például, hol készült, miért, magamtól csináltam-e vagy másoltam, ilyenek. Igazából ennyit kérdeztek, a 10 percet se érte el a beszélgetés, gondolom a csúszás miatt.

Remélem nem előttem voltál és valamit tud ez segítení!!

2023. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7 Már az én beszélgetésem is megvolt a délután folyamán. Kb. hasonló tapasztalataim voltak. Nagyjából a rajzom is sikerült és a beszélgetést is kedvezőnek ítélem meg. A nagy kérdés, hogy 59 felvételi pontom mire lesz elég az erős mezőnyben. #7 Te hány pontos felvételit írtál és melyik szakra jelentkezel ha lehetek ennyire kíváncsi?

Igaz az a sztereotípia, hogy a jó rajzosok gyenge matekosok? Vagy itt mindenki zseni csak én nem?

2023. márc. 7. 18:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 62 lett az irásbeli, ne aggódj én is elég gyengusz vagyok matekból :D

Én minden szakot beírtam, hátha több esélyem lesz úgy, de a divatnak örülnék a legjobban :))

2023. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 8. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!