Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a 2021/22es tanev tavaszi...

Ha a 2021/22es tanev tavaszi feleveben nem mentem be a felvett vizsgaimra (es nem is adtam le oket) akkor ez most hogy fog mukodni?

Figyelt kérdés
Gondolom fizetnem kell majd, hogy ujra felvehessem oket, de ugyanugy ket lehetosegem lesz? Vagy ez, hogy mukodik ilyenkor?
2023. jan. 6. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán felveszed azt hogy van e bünti olvasd el az egyetemi szabályzatot
2023. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

A felvett vizsgán nem jelentél meg, akkor JÓ esetben a tanár be fog írni egy 1-est. Rosszabb esetben megvárja amíg hozol róla igazolást, hogy miért voltál távol. Ez már tanárfüggő, nekem volt olyan oktatóm, hogy nem írt be osztályzatot és ezért nem tudtam új vizsgát se felvenni, szóval úszott a félévem abból.

Ha nem ír jegyet akkor fel kell vele venni a kapcsolatot és hivatkozni mondjuk betegségre.

2023. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!