Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Radnóti tapasztalat?

Szegedi Radnóti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok, milyen a közösség, a tanárok?

Ha oda jártok, mennyit tanultok egy átlagos hétköznap és mennyi szabadidőtök marad mellette?

Tényleg igazak a sztereotípiák, hogy tanulhatatlan mennyiséget adnak fel otthonra, meg szadisták a tanárok?

Milyen tagozatra jártok?



2023. jan. 10. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A tanárok szivtelenek, 6 tonna házit feladnak, csak ez teszi boldoggá őket.

Éjfél utanig tanulunk, 0 szabadidő(ha mégis beiltatunk egy keveset akkor 4-esnel jobbra ne szamits)

Kémia tagozat.

2023. jan. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nálunk az osztályközösség nagyon jó, persze van klikkesedés, mint mindenhol, de összetartóak vagyunk. A legtöbb tanárral tök jókat lehet beszelgetni és kedvesek. Nincs olyan tanárom, akiről azt gondolom, hogy ellenünk lenne.


Az osztályunkban általában nem tanulunk sokat, max dogák előtt valamennyit. De ha leosztja az ember kb napi fél-1 órával ki lehet húzni tök könnyen.


Biztosan vannak olyan tanárok, akik mellett meg se lehet maradni (tudnék példát mondani), de egyébként nekem 2 olyan tanárom van, aki rendszeresen ad fel házit. Ezek is ilyen 1-3 feladatok szoktak lenni.


Persze érettségi közeledtével bedurvulnak majd a dolgok, de szerintem mindenhol.


Specmat

2023. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és ha van kérdésed nyugodtan írj #2 voltam
2023. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy droid, szopatni fognak ott
2023. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!