Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiskunfélegyházi Szent Benedek...

Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG-be így mennyire vagyok esélyes? (többi lent)

Figyelt kérdés

5-ös tantárgyaim: irodalom, nyelvtan, töri, angol, infó

4-es: matek, fizika, kémia, biosz

3-as: földrajz


Olvastam, hogy felvételit nem kérnek (de ettől függetlenül jóra szeretném megírni)


Szoftverfejlesztőre mennék, az még érdekelne ezen a szakon mennyire vannak lányok?


Ha jól sikerülne az alkalmassági beszélgetésem így a jegyekkel együtt esélyes lennék a bekerülésre?



2023. jan. 14. 12:12
 1/2 anonim válasza:
Szia, szerintem biztos bekerülsz, én 2015-ben kezdtem sokkal rosszabb jegyekkel a kéttannyelvű informatikus osztályban. Angolon kívül semmi nem volt amit fel tudtam mutatni. Egyre több lány jár a pg-be szerintem az informatikus osztályokban van legalább 4-6 lány, manapság nem tudom, mert 2020-ban végeztem. Sok sikert a bekerüléshez, nem fogsz csalódni a tanárokban!
2023. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bekerülsz.

Utolsó két évfolyamon összesen kb. 10 lány van, de megfogod találni a társaságot. A fiúk is kedvesek, tisztelik a kevés lányt, aki közéjük jár.

A felvételi elbeszélgetés egyébként nem olyan, mint amire gondolsz. Inkább tényleg olyan kérdéseket tesznek fel, amivel kiderítik, hogy miért őket választod. Nekem nagyon sokáig úgy volt, hogy Pg-s leszek, utolsó pillanatban döntöttem a Móra mellett.

2023. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!