Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiraknak-e államiról ha egy...

Kiraknak-e államiról ha egy tantárgyból megbukom?

Figyelt kérdés
Szte-ről van szó és egyszerűen nem találok semmit arról hogy akkor is átsorolnak e államiról ha van nem teljesített tárgyam. Mindenhol csak annyit írnak hogy kell megfelelő mennyiségű kredit +a teljesített tárgyak súlyozott átlaga érje el a meghatározottat. Szóval valaki esetleg nem tudja hogy akkor is átsorolnak e ha van nem teljesített tárgyam?

2023. jan. 19. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sorolnak át ezért, átsorolásnál a két utolsó aktív félév átlagát vagy teljesített krediteket néznek és nyáron van átsorolás.
2023. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha államin vagy, akkor csak nem vagy ostoba ember. Miért nem az egyetemeden érdeklődsz eziránt? A random gyakorisok majd jobban tudják? Nincs az egyetemen valami "hely", amit ilyennel fel lehet keresni? Én soha nem hallottam olyanról, hogy 1 bukásért átraknának fizetősre.
2023. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig nálunk minden évben küldenek Neptunban üzenetet az átsorolás feltételeiről. Nézz alaposabban utána, vagy kérdezd meg a felelős hökköst, vagy csak írj a TO-nak, hogy segítsen a link megtalálásában. Én sem értem, hogy államisként hogy nincs annyi eszed, hogy az egyetemeden nézz utána. Amúgy meg, államiról kibukni szinte lehetetlen a legtöbb egyetemen, ahhoz borzasztóan alul kell teljesíteni.
2023. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!