Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat kérdésre lehet...

Szakdolgozat kérdésre lehet azt válaszolni, hogy kutatási területen kívül esik?

Figyelt kérdés

Olyan kérdést kaptam, amiről egy teljesen új szakdolgozatot lehetne írni.

Olyan érzésem van, hogy nem is olvasta el a szakdolgozatot, nem is a szakterülete, nem is értem, hogy miért ő bírálta.

Amit kérdez, arról nem is tanultam az egyetemen és nem is érdekel a téma.

Le lehet ennyivel zárni a kérdést?


2023. jan. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Hát le lehet, de a bukás biztos.
2023. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell válaszolni a kérdést amit feltesznek, valamiért csak megkérdezte.


Azt max pluszban még elmondhatod, hogy szerinted abszolút nem illeszkedik/van hatással a te kutatásodra, mert ez meg az.


De sokszor tesznek fel kevésbé releváns kérdést szakdolgozat védésnél, hiszen a tudásodra is kíváncsiak.

2023. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szakdolgozatban érintett témakör számos további kérdést érint. Az Ön által érintett kérdés ezen további kutatási területek közé tartozik, éppen ezért nincs kész válaszom a felvetett kérdésére, csupán elgondolásokkal, hipotézisekkel rendelkezem...
2023. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 2-esnek van igaza.
2023. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!