Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szász Ferenc Technikum vagy...

Szász Ferenc Technikum vagy Bethlen Gábor Technikum? Bp (Logisztikai technikus szak) Többi lent ⬇️

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iskolaválasztás előtt állok, és az lenne a kérdésem, hogy Ti melyik iskolát ajánlanátok a fentiek közül? Vagy van hasonló iskola, ahova érdemes menni? Gondolok itt a közösségre, a tanárokra, és a színvonalra. (Erdőkertesről járnék) Válaszaitokat előre is köszönöm!

2023. jan. 22. 13:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szász Ferenc, nagyon jó és modern
2023. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudnál részletesebben mesélni az iskoláról, kérlek? A tanárokról, esetleg a közösségről?
2023. jan. 22. 17:30
 3/13 anonim válasza:
Persze, bocsi csak nagyon fáradt voltam. Szerintem a közösség nem vlmi extra, ha szerencséd van ha jó osztályt kapsz, ez osztály függő szóval az egész suli nincs jóba de vannak páran akik különböző osztalyokbol jóba vannak. A tanárok okék, vannak jók és rosszak is de szerintem nem rossz de lehetne jobb. Az iskola szép és nem annyira retkes (remélem érted) iszonyat jók a termék. Nem nagyon ítélkezik senki nekem ez pont jó iskola, vannak programok mondjuk mi a tesi tanárral nagyon sokat megyünk kirándulni voltunk korizni, a Gellért hegyen stb.A Bethlenbe járt a bátyám, imádta mert nagyon jó barátokat tudott szerezni de volt pár zakkant tanár egyszer még 11.-be behivattak anyát mert állítólag a bátyám vlmit rosszul csinált a szakmai gyakorlaton erre anyám azt mondta hogy ez maguk dolguk kijavítani majd elkezdte egy tanár hogy még 9.-be széket dobált a barátjával és erre anyám azt mondta hogyha az olyan nagy baj lenne akkor 9.-be behívták volna😆, vicces volt de ezért ezt nem értettem de a Bethlent annyira nem ismerem csak is jó választás lehet! Szerintem egyikbe se fogsz csalódni de nem igerem
2023. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szerintem mind a kettőt be fogom jelölni. Sokat kell tanulni ezekben az iskolákban? Milyen a nyelvoktatás?
2023. jan. 22. 22:18
 5/13 anonim válasza:

A nyelvoktatással kezdeném, szóval nekem van egy bátyám a Bethlenbe járt és egy olyan jó angol tanára volt hogy én most hozzá járok magán órákra, nem tudom hogy a többi is jó-e hisz nem oda járok de ezt így leírom, a Szász Ferencbe nem a legjobb de nem is rossz, ha tanulsz megtanítják a nyelvet vagyis az én tanárom jól tanít ez is tanár függő bár még nem hallottam szar angol tanárról, ha a Szász Ferencbe nem tanulsz csak figyelsz az órákon nem lesz meg nekem az ötös de ha egy kicsit is tanulok otthon mindig meg van az ötös de mondom ha nem tanulsz a négyes is megvan a Bethlenbe ügye nem tudom, a bátyám sose erőltetette meg magát de nagyon okos volt neki elég volt az órákon figyelni azt mondja és ment neki a tananyag, Tz-re azért mindig tanult szóval szerintem egyikbe se kell vészesen tanulni


Remélem érthetően írok mindent és tudok segíteni, nyugodtan kérdezz és szerintem jól döntesz ha mindkettőt beírod, bátyám imádta a közepsulis éveit és eddig én is szeretem

2023. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy végül beírtad e a Bethlent. De ha jót akarsz semmiképp se tedd. Bármilyen iskolába mész is jobban jársz. Egy rideg iskola főleg a vezetőség. Van egy két tanár aki normális de iszonyú arcra mennek. Vagy is ha szépen csendben vagy és elfogdsz minden hülyeségüket akkor talán jó lehet. Szakmailag igér sok jót de annyit nem tanít viszont követel.
2023. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat? Milyen kapcsolatod van a Bethlennel? (Úgy értem, tanuló vagy/voltál, vagy az ismerősöd/gyereked (volt) tanuló ott?)
2023. febr. 21. 13:44
 8/13 A kérdező kommentje:
*Köszönöm a válaszodat!
2023. febr. 21. 13:45
 9/13 anonim válasza:
Szia, ha szabad kérdezi végül beírtad?
2023. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, fel is vettek logisztikára.
2023. máj. 12. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!