Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holy tudom megnézni a 2024-es...

Holy tudom megnézni a 2024-es érettségi követelményeket egy szakra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetemek nagy része már feltette a követelményeket a netre."

De decemberig azért még meggondolhatják magukat, pontosíthatnak, bármi.

2023. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11. Nem hiszem!
2023. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hogy kellene faktot meg emeltet választani ha azt sem tudom hova mi kell? Az éretségire elvileg több év alatt kellene felkészülni, aztán ha majd 12. osztály decemberében eldől hogy pl kémiából kellene érettségizni (ami már rég nincs is) akkor mégis mit teszek? Az eddigi osztályok már 10. végén tudták hogy mire mi kell és előre felkészülhettek
2023. jan. 28. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

"Az eddigi osztályok már 10. végén tudták hogy mire mi kell és előre felkészülhettek"

Nem, eddig is úgy volt, hogy mindig csak decemberben lett végleges minden.

2023. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kellene faktot meg emeltet választani ha azt sem tudom hova mi kell?"

Azért akkora meglepetések a változó követelményekkel sem érhetnek. Gazdasági szakokra matek+nyelv, mérnöki/műszaki irányban matek+fizika/infó, egészségügy vagy agrár felé biosz+kémia, humán/jogi/bölcsész/társtud. irányban töri+nyelv, természettudományi szakokra meg értelem szerűen reál tárgyak kellenek. Erre azért elég jól lehet alapozni, nem fogják azt mondani, hogy mostantól az orvosira magyar emelt, jogra meg emelt infó kell.

2023. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!