Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elrontottam a képzésváltást?

Jojomojo kérdése:

Elrontottam a képzésváltást?

Figyelt kérdés
Anniy a sztori, hogy harmadéves tanárszakos hallgatóként Szombathelyen az egyik szakomat általános iskolás képzésről középsiklásra akartam áttenni. Ugye egyszer volt már ilyen első félévben, akkor még nem akartam középiskolat. Ez változott meg idén. Leaadtam a kérvényt, el is lett fogadva, de én bejelentkeztem már az új félévre, gondolván, ha áttesznek, akkor automatikusan átraknak mindent és zükkenőmentesen halad minden tovább. Ez nem így lett és a kérvény elfogadása után sem látom a Neptun bal felső sarkában az új képzést a legördülő fülnél.

2023. febr. 3. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A Tanulmányi Hivatalnak írj.
2023. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!