Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket kell feltölteni felvire?

Miket kell feltölteni felvire?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős. Már feltöltöttem az emelt angolomról a törzslapkivonatot, de nem tudom a középiskolás bizonyítványom fel kell-e tölteni. Azt olvastam hogy a 2006 utáni érettségiket már elérik online a rendszerből, azt nem kell. De nálunk az osztályfőnök lefotóztatta mindenkivel, hogy majd töltsük fel azt is. Akkor most mi van, miket kell feltölteni?

2023. febr. 6. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Le van írva Felvin, csak olvasd el...
2023. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

[link]


"NEM kell feltölteni az alábbi dokumentumokat:

1. a 2003. január 1. után Magyarországon megszerzett államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítványokat: ezek hitelességét a nyelvvizsgák nyelvvizsga-anyakönyveinek nyilvántartásából ellenőrzik. Ehhez a bizonyítvány adatait (nyelvvizsga nyelve, szintje, típusa, bizonyítvány száma, anyakönyvi száma, kiállítás dátuma) kötelező megadni az E-felvételiben.

2. a 2006. január 1. után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványt és érettségi tanúsítványt: az ezekben szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal elektronikus úton veszi át a köznevelés információs rendszeréből, ezért ezek adatait nem kell megadni a jelentkezés során."

2023. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem ezeket az iskolákat. Lányoméknál be kellett vinni az emelt érettségi törzslapkivonatát az iskolába (azt máshol írták meg) az ÉRETTSÉGI JELENTKEZÉSHEZ!!! Tavaly októberben érettségiztek belőle.

Egyáltalán miért kell ez az érettségihez??? A középszintűt már tavaly tavasszal letették a saját iskolában.

És cirkuszolt a gimnázium, hogy anélkül nem tud jelentkezni.

2023. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi ésszel ne akarj egyetemre menni
2023. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem értem ezeket az iskolákat. Egyáltalán miért kell ez az érettségihez???"

Már megkérdezted az iskolától (vagy nem is akarod megérteni)? Ha igen, mit mondtak, miért kell?

2023. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!