Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általánosságban egy héten...

Általánosságban egy héten hány napot kell bejárni egyetemre, ha valaki arra törekszik, hogy minél kevesebb napra tömbösítse az óráit? (Társadalomtudományi szakok)

Figyelt kérdés
Nappali tagozatra értem.
2023. febr. 6. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem 3
2023. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
UI: persze azt feltételezve, hogy a tömbösítés mellett minden órán jelen van a lányzó/srác.
2023. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a tervem pont, de nem tudom mennyire realis, remelem sikerul.
2023. febr. 6. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 napba "belefér" az összes óra technikailag. De nincs garancia rá hogy tényleg minden úgy lesz meghirdetve.
2023. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem orvosin sikerült egyik félévben úgy felvenni a tárgyakat, hogy keddtől csütörtökig voltak csak óráim. Mondjuk a háromból két nap is reggel 8-tól este 9-ig voltak óráim, szóval volt mit kipihenni hétvégén. :D
2023. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem orvosin orarendet kapsz es nem te veszed fel a tárgyakat
2023. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem a lepontozást..

Igen, a kötelezőkre van egy órarend, de az évfolyam 10 csoportra van osztva, mindenki tartozik hivatalosan az egyik csoporthoz, de ez nincs kőbe vésve, így megteheted, hogy pl a pénteki órádat egy másik csoporthoz veszed föl és ha szerencsés vagy, akkor sikerül a lyukasokat így kitölteni a hétfő, péntek pedig szabad marad. Nyilván gyorsnak kell lenni és szerencse is kell hozzá, de nem megoldhatatlan.

PTE-ÁOK

2023. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegeden a mérnökin 4 nap volt legtöbbször, de az gyakran 8-8ig. Online oktatásban begolyóztam tőle a gép előtt. 8 után kijárási korlátozás, így majd egy évig nem hagytam el a házat.
2023. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez attól függ milyen szakra jársz. Egy büfészaknál nyilván nem lesz túl megerőltető
2023. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három, de akkor reggeltől estig, és nem biztos, hogy úgy hírdetik meg az órákat. Nekem olyan hetem is volt, hogy egy hétfőn és egy pénteken is becsúszott, hiába reklamáltunk, mindkettő óraadó volt és a munkájuk mellett csak ezek a napok voltak jók...
2023. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!