Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni a...

Mennyire nehéz bejutni a sárospataki református kollégiumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szívesen mennék a refibe de nem tudom hogy a jegyek mennyire számítanak és hogy mennyien jelentkeznek, jelenleg 4 hármasom van de még kijavíthatom év végére. Van esélyem?

2023. febr. 6. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
#sárospatak
2023. febr. 7. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán
2023. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Nekem egy osztálytársamat nem vették fel úgy hogy majdnem kitűnő volt. Igazából jobban nézik hogy járt-e már rokonod oda mint hogy milyen az átlagod.
2023. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
65%

Szia. Én oda járok. Ha szóbelin meggyőzed őket, nyert ügyed. Egy magabiztos megjelenés, és tanuld meg az összes szóbeli tételt (Bibliai történetek), ez a kettő nagyon fontos. Tőlem a kedvencemet kérdezték szóbelin, és úgy köszönt el az igazgató, hogy a beiratkozáson találkozunk. Ha megkérdik hányadik helyre írtad, hazudd azt, hogy az elsőre bármi van.

Viszont azért a jegyek is nagyon fontosak. Az utolsónak is amúgy sajnos igaza van.

2023. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!