Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz az, Hogy akinek nincs...

Igaz az, Hogy akinek nincs szám a neptun kodjaban az csúszik?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ezt a legendát, bár az ismerőseim körében bizonyítottan igaz :D

2023. febr. 10. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy csúszik de még a rézf**ú bagoly is elviszi
2023. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt benne szám, mégis csúsztam. :) És soha nem hallottam ezt a legendát.
2023. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség szerintem. Nekem nincsen szám a neptun kódomba és nem csúsztam. BME-t végzett mérnök vagyok.
2023. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
hA A kérdező ezt a mérhetetlenül nagy bődületes ökörséget komolyan gondolja, akkor milyen egyetemre vették őt fel? Ha csak poénkodott, akkor elnézem azt, hogy mekkora hülyeséget írt ide nekünk.
2023. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A Pázmány Peter tudomány egyetemre jarok :) SzovAl ndm hinnem hogy hülyeséget kérdeztem, az egyik legjobb magyar egyetemek eggyike. De én ezt hallottam, ezért gondoltam megkérdem itt.
2023. febr. 10. 21:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy tényleg hogyan gondoltad, hogy itt van valódi összefüggés? Szerinted egy random módon generált kód miatt nem adtam le időben a szakdogámat 3 évvel később? Vagy amiatt buktam szigorlaton? Vagy mégis mi?
2023. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk volt a campuson egy beton kör, olyan magas mint egy járdasziget. Na arra mondták hogy ha azon keresztül mész, akkor nem lesz diplomád. Nyilván campus legenda, mint ez is. Jópofa, összeköti a közösséget. Amúgy kerültem mint a tüzet. Lett is diplomám. :)
2023. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem van szám a neptun kódomban és ennek ellenére csúsztam egy évet. Nem a neptun módtól függ a tanulmányi eredményed.


OFF: Csak a BME!

2023. febr. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Ooff szertem a pazmany az ehyik elitet kepviselheted egyik legnagyobb mértékben
2023. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem törvényszerű, szerintem csak babona
2023. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!