Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Védőnői szakon mennyire nehéz...

Védőnői szakon mennyire nehéz a kémia?

Figyelt kérdés
Nos, nem tudom, hogy érdemes-e bele vágnom. Kémiát 9-10.-ben tanultam. Biológiát 3 éven keresztül csak kozépszinten. Szeretem a bioszt, sose ülök be órára úgy, hogy ne kötne le. (Ja és magyar, angol kozep érettségivel pályáznám meg). Miskolcon vagy Nyíregyházán jobb a képzés?

2023. febr. 12. 12:23
 1/4 anonim válasza:
8%
Igön
2023. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Eleve nem egy nehéz képzésre mész, ráadásul nem is a Harvard-ra készülsz... Nem hiszem, hogy pont a kémia állítana nagy kihívások elé. Az elejéről kezditek majd, ha tanulsz semmi hátrányod nem származhat abból, hogy előtte nem tanultad vagy szeretted.
2023. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a SOTE-n végeztem. Alkalmazott biosz, mikrobiosz, biofizika volt, gyogyszertan is de kémia nem.
2023. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyíregyházán tanulok.

Mikrobiológia, biokémiai, biofizika, gyógyszertan, anatómia, élettan, szülészet, nőgyógyászat, gyermekgyógyászat órák vannak (talán nem hagytam ki semmit).

Azt a pletykát hallottam, hogy a miskolcin több most a pénz, szóval nagyon modernek. Nem tudom mennyi az igazság ebből.

2023. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!