Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételi jelentkezésemet...

A felvételi jelentkezésemet nem hitelesítettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most vettem észre, hogy bár majdnem végigcsináltam a jelentkezést a felvi.hu-n (minden dokumentumot feltöltöttem, minden adatot megadtam helyesen, az extra helyekért való befizetést is elvégeztem, elutaltam a pénzt), a hitelesítést nem csináltam meg. Valaki megtudná mondani, hogy mit tehetnék most?



2023. febr. 16. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 20-áig küldenek hiánypótlási felszólítást és 5 napon belül lehet pótolni.

Próbáltad, már nem engedi a rendszer a hitelesítést?

2023. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, ha így lenne. Most nem tudok belépni a felvi-n, mert karbantartás van.
2023. febr. 16. 12:34
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Sírj.

15-ig lehetett hitelesíteni.


1, hiánypótlást csak érvényes jelentkezéssel küldenek. A kérdezőé érvénytelen-

2023. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Szia, jogász vagyok, megnéztem a tájékoztatót. Az 1. válaszoló helyesen írta a felvételi tájékoztató hiánypótlásrol szóló 1.6.2 pont tartalmazza,hogy a jelentkezési hitelesítés hiánya miatt küldenek hiánypótlási felhívást. Szóval nyugi még tudod hitelesíteni.
2023. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon megnyugtattál. Van egy rész itt, amit nem tudok értelmezni: “A hitelesítés elmaradása esetén az eljárás megszüntethető.“ Ez már arra vonatkozik, ha a felszólítás után sem hitelesíteném a jelentkezést?
2023. febr. 16. 13:03
 6/23 anonim ***** válasza:

#3 Akkor nem küldenének neki hiánypótlást ha csak beregisztrál, de nem kezdi el kitölteni az adatokat.


#5 Ezt honnan másoltad? Szövegkörnyezet nélkül akármire vonatkozhat, így nehéz megmondani.

2023. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A felvételi tájékoztató hiánypótlásrol szóló 1.6.2 pontjából, a “Mikor érkezik hiánypótlást felhívás?” alatt.


[link]

2023. febr. 16. 13:13
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

"Ez már arra vonatkozik, ha a felszólítás után sem hitelesíteném a jelentkezést?"

Igen, szerintem ez arra az esetre vonatkozik.

2023. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

Világosan ott a tájékoztatóban, hogy a hitelesítés határideje 15.


Mikor érvényes a jelentkezés?

A jelentkezés akkor tekinthető érvényesnek, ha a jelentkező:


a rendelkezésre álló határidőig és

az erre a célra kialakított elektronikus felületen nyújtotta be jelentkezését,

a személyes adatain kívül megjelölt legalább egy jelentkezési helyet,

az E-felvételiben kitöltött jelentkezési űrlapot (az utolsó adatállapotnak megfelelően) hitelesítette (Ügyfélkapun keresztül).


A nem hitelesített elektronikus jelentkezés a hitelesítésre rendelkezésre álló határidőn túl nem fogadható el.


Jogvesztő határidő a február 15.

2023. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mikor volt a határidő. Ezért nem is ezt kérdeztem. Az én kérdésem az volt, hogy az én helyzetemben tehetek-e és ha igen milyen lépést az érdekében, hogy mégis hitelesítsem a jelentkezésemet.
2023. febr. 16. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!