Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Suliba jàrós kabàtnak jó lenne?

Suliba jàrós kabàtnak jó lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 18. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudsz vigyázni rá meg nem igazán tömegközlekedsz, lehet. Én tuti felbuktam volna benne pl mikor aluljáróból jöttem fel meg simán rátaposhatnak a tömegben. Szerintem nem praktikus, hiába szép.
2023. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bkvzni kell sokat de nem gond.Lépcsòn felfele megemelem ès úgx nem bukok orra.Lefelè meg nem zavaró
2023. febr. 18. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan figyelhetsz, hogy ne lépjenek rá, ne érjen hozzá a koszos üléshez, falhoz, más cuccához stb. Azon felül, hogy ez nem egy könnyű kis nyári szoknya, amit felkapsz, hanem egy vastagabb, merevebb anyagú kabát, tehát nem olyan egyszerű emelgetni sem, főleg a hátulját. Ezt kocsikázós irodistáknak találták ki, akik 10 m-t tesznek meg aszfalton a kaputól a kocsiig meg a kocsitól a munkahelyig.
2023. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szokott zavarni ha ràlépnek gyakori(naponta szinte).Kutyapiszok stb meg kikerülőm és én is csak aszfalton gyalogolok
2023. febr. 18. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl praktikus, és elég fárasztó lenne odafigyelni számomra arra, hogy ne lépjenek rá/ne érjen bele a mocsokba a kabát. A helyedben inkább egy rövidebb ballonkabát után néznék a mindennapokra, ezt meg meghagynám alkalminak.
2023. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az elején oda tudsz figyelni, de nem tudsz mindig, lehetsz éppen késésben, stb.. BKV-n bármi lehet, engem egyszer leöntöttek sörrel, egy pillanat műve volt, nem rajtam múlt :D :D De a te döntésed és pénzed, neked kell tudni. Máshová még mindig jó lehet, ha amúgy tetszik, nem csak suliba lehet mindent elhordani. Viszont akárhogy vigyázol rá, főleg esőben, sárban simán "felcsap" a piszok, mocskos víz, nem tudod elkerülni, hogy ne kelljen néha tisztogatnod az aljánál, és nem tudsz minden akadályt centiméterenként kikerülni és átugrani, pláne tömegben. Én ennél strapabíróbb ruhát vennék mindennapos BKV-ra.
2023. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!