Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervezői FOSZK egymagáb...

Programtervezői FOSZK egymagában, vagy utána programtervezői Bsc jó ötlet? Vagy egy Bprof jobb lett volna?

Figyelt kérdés
Most, hogy lezárult a jelentkezés és már nem lehet tenni semmit. Nekem a Bprof informatika lett volna a vágyálmom és talán a nekem való, mert én humán szakon végeztem, úgyhogy nem gondolkodhatok ilyen ideális dolgokban mint az infó Msc aztán külföld.. Viszont a Bprof most nem jött össze az informatika érettségiről való lecsúszás miatt sajnos. Egy programtervezői FOSZK pedig talán mindenkinek menne, még nekem is. Aztán ha annyira megy, akkor talán továbbmehetek programtervezői Bsc-re is, mert az előbbi konkrétan 90 kreditet ér az utóbbin..ami nem kevesebb mint a fele. És ha ez így van időben is, akkor csupán másfél évet kéne ráhúzni és kész lenne a Bsc. Ami csak annyi pluszmunka lenne, hogy szinte kár kihagyni (még ha a FOSZK után pont el is fogynak a támogatott féléveim). Annyiban vagyok most biztos, meg igazából egy ideje, hogy informatikát akarok tanulni most szeptembertől végre. Szegeden lenne mindez.

2023. febr. 19. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
15%
Mindegy,ha tudsz programozni akkor nem fogják nézni, nyilván jó ha van valami papír,de leginkább a tudást nézik, illetve fontos, hogy most nagyon kevés helyre vesznek fel junior programozót.. :/
2023. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!