Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK. Mi a véleményetek róla?

BGE-PSZK. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Színvonal, emberek, követelmények, tanárok stb. Pár mondatot írnátok róla?

2023. febr. 21. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én odajártam.

Nagyon gyakorlatiasak az órák, egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt az egyetemet választottam.


A munkáltatók is szeretik tapasztalataim alapján, többször előfordult, hogy az adott HR-es, aki interjúztatott, vagy épp a menedzserem is odajárt.


Nekem rengeteg jó oktatóm volt, ámbár lehet csak szerencsés voltam a tárgyfelvételi időszakokban. Nem tudnám egy kezemen megszámolni azokat a tanárokat, akiknek 100%-ban élveztem az óráit.


A követelmények teljesíthetők, arra készülni kell, hogy sajnos biztos lesznek tárgyak, amik nehezebben mennek.


Én nagyon szerettem odajárni, de ha teljesen őszinte akarok lenni, még nem dolgoztam fel, hogy vége.. úgyhogy lehet, hogy a véleményem elfogult :)

2023. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!