Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudom ezt igazolni?

Pumped_Gabo kérdése:

Hogy tudom ezt igazolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hallottam hogy lehet kérbi igazolást a bkk-tol ha forgalom vagy egyebek miatt kesik a buszod. Reggel 14 percet késett a draga 5os busz, es ezzel nem tudok mit csinalni, mert azt olvastam hogy 15 perctol igazoljak, de nem beszeltem még az ugyfelszolgalattal. Az se segit hogy az osztalyfonokom minden aron alam akar asni szoval o direkt beirna ha nem igazolom. Es mivel nagyon sok kesesem van ezert nem nagyon tehetem meg hogy bent hagyjam. Mit tudok ilyenkor csinalni??

2023. febr. 22. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Elindulsz időben, azért Pesten 10 perc késést simán bele kell kalkulálni
2023. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1, mintha az osztályfonokom irta volna xdd a kerdesem nem arrol szolt hogy mikor induljak mert beertem volna 55 re, ehelyett lett egy 10 perc kesesem
2023. febr. 22. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Azért kissé meredek, hogy neked áll feljebb, ha 8:00-kor kezdődik a tanítás és 55-re esel be. Menj korábbi busszal.
2023. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Attól, mert olvastál valamit, oda lehet menni személyesen, és kedvesesen, aranyosan, szende ábrázattal mondani a BKV-s néninek, hogy neked ez a 14 perces késés annyit jelentett, hogy lekéstél egy órát, mert onnan még X utat gyalog emiatt meg kell tenned, és egyébként is 1 perc híján volt az a 15... Én a helyedben nem is 14 percet, hanem negyed órát mondanék. Osztálytársamnak régen a MÁV késésénél simán megadták rendszeresen az igazolást 5 percnél is, persze szerencse kérdése. Meg kell próbálni. Max. majd kapsz egy rosszabb szorgalom jegyet, ami nem számít sehová, ennyi, pár ilyen igazolatlanból meg nem fognak veled évet ismételtetni, szóval ilyen beírásokra nem kellene rágörcsölni, hacsak nem rendszeres, de akkor meg neked kell sajnos változtatnod a felkeléseden. De amúgy sajnos később munkahelyen is úgy lesz, hogy neked kell úgy elindulni, hogy bekalkulálj ilyen forgalmi helyezeteket, és ott nem igazán lesz majd ilyen, hogy kimentési lehetőség.
2023. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolai szabályzat tartalmazza, hogy mikorra kell beérni és az nem 8 óra. legyél iskolában már húsz perccel előtte.
2023. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!