Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az NKE kormányzás és...

Milyen az NKE kormányzás és vezetés mesterszak?

Figyelt kérdés

Aki végzi/elvégezte nappalin vagy levelezőn tudna válaszolni pár kérdésemre? Milyen nehéz? Mennyire kell bejárni? Van megajánlott jegy? Milyenek a vizsgák? Lehet mellette dolgozni? Elég sok tárgy szerepel a mintatantervben (kb 2-szer annyi, mint más mesterszakon), mert minden 2-3 kredites, valóban kevés tanulmányi óra ráfordítást igényel? Tömbösítve vannak az órák? Milyen a közösség és milyenek a tanárok? Mekkora egy évfolyam létszáma? Hasznosnak tartod a szakot?

Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki tudna válaszolni.



#egyetem #kredit #mesterszak #Nemzeti Közszolgálati Egyetem #NKE #Fejlesztéspolitikai programmenedzsment
2023. febr. 25. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen alapszakról mennél rá?

Amúgy sok hasznát nem veszed ennek a szaknak.

2023. márc. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdálkodás
2023. márc. 24. 21:48
 3/12 anonim válasza:
Írnátok róla?
tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Büfészak, semmi értelme
tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Elvégezted már?
tegnapelőtt 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Közigazgatás-szervező vagyok. Én lebeszélnék mindenkit az NKE-ről. A munkaerőpiacon kb körberöhögnek ezzel a végzettséggel.
tegnapelőtt 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Légyszi egy kicsit kifejtenéd? Én szte-s alapszakos végzős hallgató vagyok, és szeretnék mesterdiplomát, és végignéztem minden lehetőséget és ez volt a legszimpatikusabb. Azonban sehol semmi információ a diákok véleményéről.
tegnapelőtt 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen alapszakod van?


Az NKE civil szakjaival állami szférában lehet elhelyezkedni, alacsony fizetésért. Hivatalokban a garantált bérminimum körül mozognak a fizetések. Én is nettó 230 körül kerestem tavaly.


Versenyszférában meg körberöhögnek egy ilyen végzettséggel. Lényegében nem is értesz semmihez, gyakorlatban használható tudást nem kapsz ezektől a szakoktól.


Szóval én is arra kényszerültem, hogy átképezzem magam, elkezdtem én is egy nemzetközi gazdálkodás szakot levelezőn. Az NG szak összehasonlíthatatlanul komolyabb.

tegnap 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem gazdalkodas es menedzsment alapszakom van, majd kozferaban szeretnek elhelyezkedni. Pl. kabinet irodaban. Igy sem ajanlanad?
tegnap 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Illetve ket kerdesem meg lenne:

A koli a mesterkepzeses hallgatok szamara is nyitott? Lattam, hogy egy egy ingyenes.

Az orak szerinted mennyire lesznek tombositve? Pl. Hetfo-kedd-szerda? Mert azon is gondolkodtam, hogy szegedrol ingaznek vonattal. (Kicsit elvetemulten hangzik, de beleferne nekem.)

tegnap 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!