Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ekkora különbség...

Miért van ekkora különbség egyes karok hallgatói között? Pedig nem kellene összefüggenie.

Figyelt kérdés

[Lehet valaki olvasott hasonló kérdést, én írtam ki tegnap, de kérésre törölték, mert talán kissé sarkos voltam.]


Nem jártam persze sok karra, de ismerőseim miatt másikokon is megfordultam.


Miért van, hogy a jogon illetve gazdaságtudományi karon sokkal több jó külsejű fiú és lány van, jobban adnak a ruházatukra illetve testalkatukra, sport, edzés, stb...


Míg a bölcsészkaron, természettudományi karon zömében átlagos vagy átlag alatti megjelenésű fiatalok vannak.


Igen, van kivétel, én magam is látom, de zömében így van.

Miért lehet ez?



2023. febr. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a bölcseszprofesszorok már fiatalon is tudnak lazák lenni. Mit érdekli őket mások véleménye?
2023. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Már tegnap is leírtuk, hogy hülyeséget kérdezel. 6 évig jártam egy nagy egyetemre és amit leírsz még nyomokban sem volt igaz.
2023. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:
Minden egyetemen van mindenféle ember. Szerintem sem létezik ilyen jelenség, filmekböl szedett badarság…
2023. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem akkorák ezek a különbségek, mint amekkorának be próbálod állítani őket. Az egyetemen kívül, az utcán sétálva meg nem lehetne mondani, hogy ki hova jár.
2023. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!